Hızla Gelişen Spor Endüstrisi için
Donanım ve Yazılım Desteği


Teknoloj hayatımızın her alanında olduğu gibi spor endüstrisinde de çok büyük ve önemli bir yer kaplamaya başladı. Bilgi Teknolojileri ve Proje tabanlı üretilen donanım ve yazılımlar sayesinde Spor Federasyonları, Kulüpler ve özellikle de sporcular zamanı ve maddi imkanları daha verimli kullanmaya başladı.


Tfors olarak, sizin ihtiyaçlarınızı ve fikirlerinizi tecrübemizle birleştiriyor en çabuk ve kısa çözüm yollarını kullanımınıza sunuyoruz. Her yaptığımız projeyi bir sonraki seferde daha iyi olabilmek için saklıyor ve geliştiriyoruz. Kurumunuzu ön plana çıkaran, iş akışınızı kolaylaştıran ve paydaşlarınızla daha kolay etkileşimde bulunmanızı sağlıyoruz.


Sorununuzu Uzmanlarımızla Paylaşın, Sizin Çözümü Bulalım.

S por endüstrisinde katılımcıların çoğalmasıyla takip, planlama ve organizasyon sorunları ön plana çıkmakta. Spor Federasyonları, kulüpler veya yerel organizasyonların gelişmesinde ve görünürlüğünü artırmasında haberleşme araçları birinci önceliği oluşturmakta.

Müsabaka altyapılarından, sporcu takip ve gelişim izleme sistemlerine, periyodik raporlama ve anlık iletiler ile uygulama çözümlerine kadar her türlü teknolojik alt yapıyı organizasyonunuzu güçlendirmek için kullanıyor ve kurumunuza özel olarak modifiye ediyoruz.


Referanslarımız

Satın AL