Yeni Nesil
iş ortağınız

Tfors
Hakkında

TFORS Bilgi Teknolojileri genç ve dinamik bir kadro ile kurulmuş bir dijital çözümler firmasıdır.

2009 Yılında spor teknolojileri ve yazılımları konusunda çözümler sunmak üzere kurulan TFORS, 2009 – 2014 yılları arasında Dünya Okçuluk Federasyonu (World Archery Federation) için yazılım tabanlı çözümler üretmiş, bu süreçte kullanıma sunduğu ve tüm yarışma sürecinin dijital ortamdan yürütülmesini sağlayan “Sonuç Sistemleri” ile Dünya Okçuluk Federasyonuna hizmet vermiştir.

2017 yılında projelendirdiği ve gerekli araştırmaları tamamladıktan sonra 2019 yılında spor kulüplerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmeye başladığı bir SaaS uygulaması olan Kulüp Yönetim Sistemi (KYS) ile hizmet verdiği alanı genişletmiştir.

Kurulduğu günden bu yana geliştirdiği yazılım çözümleri yanında, kurumsal web sitesi ve e-ticaret çözümleri ile de iş ortaklarının web hizmetleri ihtiyaçlarına da yanıt vermektedir.

2020 yılı itibarı ile kendisine gelen talepler doğrultusunda çözüm ürettiği sektör çeşitliliğini artırma kararı alan TFORS, Technology for Sports (Spor için Teknoloji) olan marka ismini Technology for Success (Başarı için Teknoloji) olarak değiştirmiş ve farklı sektörlere de yazılım çözümleri ile hizmet vermeye başlamıştır.

Tfors Bilgi Teknolojileri; genç, vizyoner ve yenilikçi kadrosunun sağladığı dinamizm ve enerjiyi dijitalleşmenin sunduğu imkanların hizmet verdiği tüm kurumlar tarafından içselleştirilmesi amacı ile kullanmaya önem vermektedir.

Önceliğimiz; dürüst inovatif, girişimci ve insan odaklı olmaktır.

Geliştirdiğimiz tüm teknolojilerin kullanıcı dostu, pratik, çözüm odaklı, çağdaş ve güvenilir olması taviz veremeyeceğimiz ilkelerimiz arasındadır.

Tfors Bilgi Teknolojileri, müşterilerini kazanç temin ettiği kişiler veya kurumlar olarak değil, ürünlerini birlikte geliştirip, sorunları ortak çalışma ve dayanışmayla çözdüğü iş ortakları olarak görmektedir.

Tüm bu sorumluluklarının farkında olan TFORS ekibi, daha çok çalışıp, işini en doğru şekilde yaparak iş ortaklarının memnuniyetini arttırmak için çabalamaya devam etmektedir.

Değerlerimiz